MAKELSAN POWERPACK SE 3 KVA / 2700W (1F/1F) 5-10dk (6x 12V/7AH) ONLINE MU03000N11EAV04
Güç Aralığı
3 KVA
Giriş Voltajı
110VAC - 300VAC
Çalışma Süresi
5-10 dk
Arabirim
RS232
Ürün Cinsi
Online
Faz Sayısı
1 Faz Giriş - 1 Faz Çıkış
Akü Özellikleri
6x12V 7Ah